Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

    15 czerwca spotkaliśmy się w auli naszej szkoły z gośćmi z zagranicy. Przyjechali do nas studenci z Chin i Indii oraz nauczyciele z Ukrainy. Goście opowiadali o systemach kształcenia funkcjonujących w krajach, z których pochodzą, wskazywali również na podobieństwa i różnice pomiędzy szkołami w Polsce i w ich ojczyznach. Podzielili się również swoimi wrażeniami z pobytu w Polsce i konkretnie w Legnicy. Doceniają piękno naszego miasta, a przede wszystkim sztukę łączenia tradycji i historii z nowoczesnością. W naszej szkole duże wrażenie zrobiły na nich świetnie wyposażone pracownie oraz możliwości, jakie daje nauka w naszej placówce. Wszyscy zapraszali nas serdecznie do swoich krajów. Może wpadniemy z rewizytą?