Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

                           

Marcel Czemarnik - uczeń naszej szkoły wygrał miejskie eliminacje XXV edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”!!!

Będzie reprezentował Legnicę w konkursie głównym w Warszawie!

Marcel zastał doceniony za wielkie serce i otwartość na potrzeby innych ludzi oraz zaangażowanie w charytatywną działalność na rzecz osób potrzebujących wsparcia. Jest wolontariuszem od 7 lat. Aktywnie działa w Stowarzyszeniu SPYNACZ promując fundamentalne wartości, takie jak: miłość, przyjaźń i szacunek, dzięki którym relacje międzyludzkie stają się prostsze i pełniejsze. Pracuje ponadto na rzecz Fundacji „Tu i Teraz”, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci a także w Team Legnica, włączając się w organizacje różnych projektów (kulturalnych, sportowych, edukacyjnych, socjalnych) mających na celu pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.
Uczniem naszej szkoły jest od kilku miesięcy, ale już dał się poznać jako „człowiek orkiestra”, pomagał przy organizacji szkolnych uroczystości, promował nas na Targach Edukacyjnych, a ostatnio – współpracował z grupą kabaretową „Idylla” z Legnickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy organizacji muzycznego show.

Marcel, GRATULUJEMY

Wszystkie zdjęcia pochodzą z artykułu, który ukazał się 07 marca 2019 w Portalu