Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Oto kilka wydarzeń, które odbyły się w ostatnim czasie z udziałem uczniów naszej szkoły.

 

I. W połowie września uczniowie klasy 1 HT uczestniczyli w wycieczce integracyjnej. Czas spędziliśmy w ośrodku „Posejdon” w Kunicach. Po długim spacerze rozpaliliśmy grilla z kiełbaskami by potem pełni sił pływać na żaglówce. W radosnej i pełnej humoru atmosferze spędziliśmy sobotnie popołudnie. Powodzenia w nowej szkole – życzy wychowawczyni.

II. Dnia 23.09.2019 wolontariusze z naszej szkoły zaangażowali się w działalność, w sztandarowej imprezie organizowanej przez TPD Legnica pod nazwa „Paraolimpiada”. Czynnie uczestniczyli w organizacji turnieju dla osób niepełnosprawnych. Także przygotowali moc atrakcji dla przedszkolaków z okazji pożegnania lata. Gratuluje wszystkim wolontariuszom dużego serca – opiekun TPD.

III. 24.09.2019 uczennice klasy 2AFK wraz z nauczycielką wychowania fizycznego wzięły udział w spływie kajakowym pod nazwą „Wrocław z pokładu kajaka” organizowanym przez AWF Wrocław w ramach XXII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Przepłynęliśmy ponad 5 km rzeką Oławą i Odrą . Po drodze integrując się z uczniami innych szkół z Dolnego Śląska. Osoby zainteresowane kajakami zapraszam za rok na dobrą zabawę z odrobiną wysiłku.