Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek CKZiU, ul. Lotnicza 26

Drugi budynek naszej szkoły

CKZ w Legnicy

LUTW ul. Grunwaldzka 2-20

"Zostań kim chcesz. Czwórka wita zawodowo"

Dnia 18.01.2023r. uczniowie naszej szkoły z klas: 1L, 1K, 3K pod opieką: Marty Gagat, Doroty Jankowiak, Michaliny Roli uczestniczyli w imprezie: „Zostań kim chcesz. Czwórka wita zawodowo"

Zobacz galerię zdjęć.

Rzadko się zdarza, że uczeń w ósmej klasie szkoły podstawowej już wie, kim chce być w przyszłości. Wybory niekoniecznie potem są trafne i uczeń, który byłby świetny w jakimś zawodzie przerywa naukę, bo trafia do liceum. Legnicka szkoła podstawowa nr 4 chce temu zapobiec i rozpoczęła właśnie coroczny cykl spotkań, które mają młodym ludziom pomóc podjąć decyzje zawodowe. 

W ramach akcji "Zostań kim chcesz. Czwórka wita zawodowo" do szkoły zaproszono reprezentantów wszystkich legnickich podstawówek, by zaprezentować im wady i zalety różnych zwodów. Na początek: kucharz, kelner i dietetyk. To oczywiście zawody których uczymy w CKZiU Legnica. Nasi uczniowie prezentowali umiejętności kelnerskie, kucharskie, służyli poradą dietetyczną.