Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek CKZiU, ul. Lotnicza 26

Drugi budynek naszej szkoły

CKZ w Legnicy

Opieka stomatologiczna

Szanowni Państwo

Miło nam poinformować iż placówki oświatowo/opiekuńcze gminy Legnica, poprzez podpisanie przez Sz.P. Prezydenta Krzysztofa Duszkiewicza aneksu do dotychczasowego porozumienia stomatologicznego zostały objęte opieką przez nasz gabinet, znajdujący się w SP16 przy ul. Tatrzańskiej 9. Gabinet jest prowadzony przez firmę Directmedic, czyli operatora DENTOBUSU DOW NFZ, który w zeszłym roku odwiedzał nasze placówki.

 

W związku z powyższym, informujemy że:

a) Każde dziecko ma możliwość skorzystania z programu profilaktyk - Rodzice nie muszą robić NIC.

b) Istnieje możliwość skorzystania z zabiegów mało inwazyjnych w trakcie przeglądów - Rodzic może uzupełnić załączone Oświadczenie, stawiając w odpowiednich kwadracikach znaczek "x" lub "v" czym wyraża zgodę na dany zabieg (ponownie, jeśli Rodzic chce aby dziecko korzystało TYLKO z profilaktyk, nie musi tego robić).

c) Rodzice mają możliwość złożenia pisemnego sprzeciwu na załączonym druku do dnia 31 stycznia 2024r., jeśli nie wyrażają zgody na profilaktyki.

d) Istnieje możliwość zapisania się na osobistą wizytę w naszym gabinecie (Rodzic przychodzi z dzieckiem na przeglądy i leczenie) - pod numerem 505 97 97 11 (w godzinach pracy gabinetu) lub mailowo: legnica.sp16@directmedic.pl

  • Dodatkowe informacje mogą Państwo znaleźć w załączonych plikach