Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek CKZiU, ul. Lotnicza 26

Drugi budynek naszej szkoły

CKZ w Legnicy

Piknik z okazji Dnia Dziecka

W poniedziałek 3 czerwca klasy pierwsze Technikum nr 1 wzięły udział w corocznym, tradycyjnym pikniku sportowo – rekreacyjnym z okazji Dnia Dziecka.

Oprócz uczniów klas 1NST oraz 1FGK na polanę w Lasku Złotoryjskim udały się wychowawczynie w/w klas – Panie Małgorzata Morgowicz oraz Iwona Starosta, a także nauczyciele wychowania fizycznego – Anna Bielińska, Adam Pękala oraz Michał Grządkowski. Jak co roku, oprócz miłego spędzenia czasu na świeżym powietrzu przy dźwiękach muzyki uczniowie mieli przyjemność wzięcia udziału w pieczeniu kiełbasek oraz w międzyklasowej rozgrywce w „palanta”. W działaniach harcerskich – zbieraniu chrustu, rozpaleniu ogniska i pieczeniu kiełbasek oraz innych smakołyków prym wiedli głównie Antoni Kwaśny oraz Oliwier Markiewicz. Natomiast w działaniach sportowych na największe wyróżnienie zasłużyli Wiktor Strzelecki oraz Mateusz Lasok. Niemniej wszyscy uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że czas spędzony przy okazji Dnia Dziecka był bardzo przyjemny i stanowił miłą odskocznię od codziennej pracy przy szkolnych ławkach.