Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Budynek CKZiU, ul. Lotnicza 26

Drugi budynek naszej szkoły

CKZ w Legnicy

LUTW ul. Grunwaldzka 2-20

Godziny dostępności nauczycieli

Lp.

Nazwisko i imię

dzień

godzina

Miejsce odbywania

1

Aleksiejuk Iwona

czwartek

8.50-9.50

ul. Lotnicza

2

Ambrożuk Krystyna

czwartek

14.40-15.40

ul. Lotnicza

3

Babtyst Agnieszka

wtorek

13.45-14.45

ul. Lotnicza

4

Bajor Klaudia

środa

8.00-9.00

ul. Lotnicza

5

Bąk Ewa

poniedziałek

14.50-15.50

ul. Lotnicza

6

Bielińska Anna

poniedziałek

14.45-15.45

ul. Lotnicza

7

Błaszczak Krzysztof

środa

16.20-17.20

u. Grunwaldzka

8

Bolejko Bogumił

piątek

13.00-14.00

u. Grunwaldzka

9

Brzeski Piotr

piątek

13.15-14.15

ZSS ul. Słubicka

10

Buchcic Ryszard

poniedziałek

12.15-13.15

ul. Grunwaldzka

11

Chodor Anna

środa

8.00-9.00

ul. Lotnicza

12

Chudziński Waldemar

środa

8.00-9.00

ul. Grunwaldzka

13

Cwojdziński Mariusz

czwartek

9.30-10.30

ul. Grunwaldzka

15

Czerwiński Jacek

piątek

11.30-12.30

ul. Grunwaldzka

16

Dorobek Rafał

Środa

14.00-15.00

ul. Lotnicza

17

Drążek Magdalena

środa

7.50-8.50

ul. Lotnicza

19

Fink Mariusz

środa

12.30-13.30

ul. Lotnicza

20

Gagat Marta

środa

11.30-12.30

ul. Lotnicza

21

Gefko Olena

czwartek

12.15.-13.15

ul. Lotnicza

23

Golemo Jerzy

środa

13.00-14.00

ul. Lotnicza

24

Grządkowski Michał

środa

10.30-11.30

ul. Lotnicza

26

Hawrylczak-Małańczak Anna

poniedziałek

13.30-14.30

ul. Lotnicza

27

Iwanicka-Sankiewicz  Ewelina

wtorek

10.40-11.40

ul. Lotnicza

28

Kacprzyk Waldemar

wtorek

12.05–13.05

ul. Grunwaldzka

29

Kałuża Zbigniew

wtorek

13.00-14.00

ul. Grunwaldzka

30

Karczewska Krystyna

środa

9.40-10.40

ul. Lotnicza

31

Kaszuba Adam

poniedziałek

13.30-14.30

ul. Grunwaldzka

32

Klecha-Urban Janina

środa

13.10-14.10

ul. Lotnicza

34

Konfederak Marzena

środa

11:30-12:30

ul. Lotnicza

35

Kozicka-Dygdałowicz Magdalena

piątek

14:45-15:45

ul. Lotnicza

37

Kulina-Jankowiak Dorota

środa 

11.45-12.45

ul. Lotnicza

38

Kurleto Leszek

środa

13.00-14.00

ul. Grunwaldzka

39

Luty-Pakuła Renata

poniedziałek

13.05-14.05

ul. Grunwaldzka

40

Łukaszów Elżbieta

wtorek

8.00-9.00

ul. Lotnicza

41

Majchrowski Maciej

wtorek

11.30-12.30

ul. Lotnicza

42

Makowska Katarzyna

czwartek

14.50-15.50

ul. Grunwaldzka

43

Marcinkiewicz Kazimierz

czwartek

10.00-11.00

ul. Grunwaldzka

44

Mocek Agnieszka

środa

13.10-14.10

ul. Lotnicza

45

Morgowicz Małgorzata

wtorek

13.45-14.45

ul. Lotnicza

46

Moskwa Beata

czwartek

10.25-11.25

ul. Lotnicza

47

Mozalewicz Agnieszka

czwartek

9.00-10.00

ul. Lotnicza

48

Niziołek Tomasz

wtorek

14.00-15.00

ul. Grunwaldzka

49

Orzechowski Adam

poniedziałek

13.00-14.00

ul. Grunwaldzka

50

Pawiłowska Marta

piątek

8.30-9.30

ul. Lotnicza

51

Pękala Adam

wtorek

12.20-13.20

ul. Lotnicza

54

Pokrywka Marta

piątek

7.45-8.45

ul. Lotnicza

55

Polański Andrzej

środa

16.20-17.20

ul. Grunwaldzka

56

Rola-Wolny Michalina

piątek

11.00-12.00

ul. Lotnicza

57

Rowgiejsza Patrycja

czwartek

14.45-15.45

ul. Lotnicza

58

Sawicka-Kotiuszko Beata

środa

14.45-15.45

ul. Lotnicza

59

Sitarska-Kuriata Jolanta

czwartek

12.30-13.30

ul. Grunwaldzka

60

Słowińska Anna

wtorek

13.00-14.00

ul. Lotnicza

61

Starosta Iwona

czwartek

9.40-10.40

ul. Lotnicza

62

Stasiak-Kicielińska Izabela

środa

15.00-16.00

ul. Lotnicza

63

Struś Anna

poniedziałek

10.00-11.00

ul. Lotnicza

64

Sulisz Agnieszka

środa

13.55-14.55

ul. Lotnicza

65

Szłyk-Szmigielska Aneta

poniedziałek

9.40-10.40

ul. Lotnicza

67

Szymańska Małgorzata

czwartek

10.30-11.30

ul. Lotnicza

68

Ślusarczyk Katarzyna

poniedziałek

8.00-9.00

ul. Lotnicza

69

Tymburska Ewa

wtorek

13.00-14.00

ul. Lotnicza

70

Wesołowska Dorota

środa

10.30-11.30

ul. Lotnicza

71

Węgłowski Henryk

środa

11.30-12.30

ul. Grunwaldzka

72

Wierzbicki Janusz

czwartek

8.00-9.00

ul. Grunwaldzka

74

Wojtusik Anna

środa

12.00-13.00

ul. Grunwaldzka

75

Wojtyniak Elżbieta

poniedziałek

13.55-14.55

ul. Lotnicza

76

Wójciak Marek

poniedziałek

8.00-9.00

ul. Lotnicza

77

Zarzecka Anna

piątek

8.35-9.35

ul. Lotnicza

78

Żeleźny Robert

piątek

14.00-15.00

ul. Lotnicza